Team Leader / Șef de echipă

  • Locație:
    Germania, Austria, Slovenia, Franța
  • Salariu:
    € 13
  • Tip de contract:
    Perioadă nedeterminată
  • Perioada de desfășurare:
    01.01.2021
  • Tipul jobului:
    Inventariere
  • Data limită de aplicare:
    3 ianuarie 2021
  • Limbă străină:
    Germană

Detalii

  • Ai experiență în procesul de relaționare cu cei din jurul tău?
  • Ai capacitatea de a duce la bun sfârșit sarcinile într-un mod structurat?
  • Te atrag provocările și îți dorești să faci parte dintr-o organizație care te poate ajuta să te dezvolți și în care există o atmosferă excelentă de echipă?

Dacă răspunsul tău la întrebările de mai sus este unul pozitiv, atunci ești persoana pe care o căutăm pentru acest job.

Abilități necesare

  • experiență în lucrul cu oamenii și creare de noi legături;
  • abilități de organizare și stabilire a priorităților;
  • abilități de lucru în echipă;
  • concentrare pe atingerea țintelor și a succesului companiei;
  • persoană responsabilă și onestă;
  • cunoașterea limbii germane, nivel B2-C1.

Descrierea jobului

OMS Pruefservice GmbH este un furnizor de servicii profesionale de verificări și inventariere în Europa. Compania a fost fondată în anul 2002 și a devenit rapid un partener competent în domeniul testării echipamentelor, mașinilor și sistemelor. Multe companii cunoscute din industria comerțului cu amănuntul dar și din sectorul serviciilor se bazează pe expertiza OMS în aceste domenii. Compania a crescut cu o rată peste medie în fiecare an de când a fost înființată. Activitatea se desfășoară în țări precum Germania, Austria, Slovenia, Franța etc.

Responsabilități

  • Vei lucra organizat în procesul de realizare al inventarelor;
  • Vei comunica direct cu clientul;
  • Vei fi mentor pentru o echipă de 10-20 lucrători pe care o vei motiva și sprijini zilnic pentru obținerea unui inventar de succes;
  • Vei asigura calitatea inventarului.

Beneficii

  • salariu motivant;
  • mediu de lucru corect, deschis și modern;
  • transportul și cazarea sunt organizate și asigurate de către companie.

Trimite prin e-mail CV-ul la următoarea adresă personal@ims-recruitment.ro

până la data de 31 ianuarie 2021.

Job expirat.